Zrób im prezent na Dzień Dziecka

23 maja 2018 | admin

< Powrót

Chcemy zbudować Hospicjum Dla Dzieci na Podkarpaciu. To miejsce na mapie Polski, na którym obecnie jest wielka luka jeśli chodzi o takie placówki. Prosimy Cię z całego serca o pomoc w budowie tego dzieła. Niech będzie to Twój prezent na Dzień Dziecka.

W dzisiejszym zalatanym świecie mało kto decyduje się poświęcić swój czas komuś lub czemuś. Dlatego dziękujemy Ci, że tu jesteś i że czytasz nasz apel o wsparcie. To najzwyklejsi ludzie najbardziej nam dotychczas pomogli i wiemy, że to ich rękami powstanie upragnione przez rodziców Hospicjum w Zaleszanach. Jeśli masz lub miałeś kogoś w rodzinie kto chorował na raka to wiesz czym jest nowotwór. To straszliwa choroba, która paraliżuje człowieka i sprawia, że nie jesteśmy w stanie poznać swoich bliskich. Umierają na naszych oczach… Nie możemy pozwolić, aby w trudnych warunkach znajdowały się dzieci chorujące na tą chorobę. Chcemy zatrzymać straszne zjawisko, jakim jest codzienny kilkugodzinny dojazd na leczenie takich rodzin…

To mega ważna sprawa i bardzo potrzebna. Znamy historię gdzie zmarła dziewczynka w szpitalu, której rodzice nie chcieli zabrać, bo do hospicjum mieli zbyt daleko i bali się że pomoc nie nadejdzie na czas…

Każde wsparcie jest bardzo istotne. Angażują się ludzie z całej Polski. Potrzebujemy również Ciebie!

Finalnie to najbardziej bezbronne i niewinne istoty na ziemi. Nie możemy pozwolić, aby pozostały same sobie. Ta placówka będzie im służyć. To dzieło ma pomóc właśnie tym, którzy z perspektywy świata nie są już do niczego potrzebni, dlatego uważamy że to ważna akcja.

Matka Teresa z Kalkuty zapytana przez dziennikarza, co należałoby zmienić, aby świat był lepszy, odpowiedziała krótko:

„Ja zmienię siebie, Pan siebie i już świat będzie lepszy”

Dlatego jeśli każdy z nas dołoży swój kamyczek, swoją „cegiełkę” to uczynimy ten świat lepszym…

Poniżej prezentujemy wizualizacje jak będzie wyglądało Hospicjum.

Za jakiś czas to właśnie dzięki Darczyńcom takie rodziny będą mogły znaleźć tu oazę spokoju. Mury tego Domu będą świadkami ich uśmiechu, ukojenia i radości, czasem ostatnich chwil swojego życia…

Każdy Dobroczyńca będzie mógł nas odwiedzić i jesteśmy otwarci, aby spotkać się porozmawiać na temat tego jak można wesprzeć dalsze działania związane z budową i rozwojem inicjatywy.

W wielu częściach Polski takie Hospicja istnieją, a rodzice chorych dzieci mają często do nich rzut kamieniem. W tej cześci Podkarpacia jednak jest inaczej. To luka na mapie Polski. Czas to zmienić!

Z całego serca prosimy o wsparcie budowy Hospicjum. W tej chwili zbieramy na fundamenty. Dane do przelewu są takie:

Fundacja Z Serca Dla Serca
Ul. św. Jana Pawła II 7
37-415 Kępie Zaleszańskie

BANK BGŻ 09 2030 0045 1110 0000 0322 0440
tytulem: darowizna na budowe hospicjum

Każde 30 zł to 10 bloczków fundamentowych, każde 100 zł to 33 kg drutu zbrojeniowego, a każde 200 zł 1m3 betonowego fundamentu. Prosimy o wsparcie taką kwotą jaką kto może.

P.S. Niech ten Dzień Dziecka 2018 będzie inny. Bogatszy o wsparcie dzieła, które będzie służyć dzieciom w przyszłości, przez 30, 50, a może nawet 100 kolejnych lat. Z góry dziękujemy za każdy gest dobroci!


Wpłać