Został 1 mały krok

8 lutego 2019 | admin

< Powrót

Ostatnio mieliśmy bardzo obiecujące spotkanie, dzięki któremu być może uda się ruszyć z budową szybciej niż myśleliśmy… Przyjechał do nas Pan Wojciech, który prowadzi firmę budowlaną. Nasza akcja poruszyła jego serce. Poniżej opis tego co udało się ustalić.

 

W grudniu wysłaliśmy wiadomość mailową do wszystkich naszych sympatyków z informacją o obecnych potrzebach związanych z budową. Daliśmy znać na czym obecnie stoimy, co i jak. Otrzymaliśmy odpowiedź właśnie od Pana Wojciecha, który zainteresował się sprawą. Postanowiliśmy się spotkać, aby wszystko omówić osobiście.

Spotkanie przebiegło w bardzo miłej atmosferze i okazało się, że Pan Wojciech ma firmę budowlaną i chciałby pomóc w naszej budowie. Zaoferował wsparcie na różnych płaszczyznach. Począwszy od pomocy finansowej, a skończywszy na … no właśnie.

Wycena robót ziemnych i wylanie fundamentów, a więc 2 najbliższe kroki, które czekają nas w związku z budową to koszt około 997.000 zł. Pan Wojtek zaproponował wykonanie tego w znacznie niższej cenie, ba! obiecał nam, że jeśli zbierzemy 500 tys. zł on wchodzi ze swoim sprzętem na budowę i rozpoczyna realizację prac i wylanie fundamentów.

Dzięki hojności naszych kochanych Darczyńców na koncie mamy obecnie tyle:

czyli 361.000 zł. Do rozpoczęcia prac brakuje więc 139.000 zł. To już naprawdę bardzo niewiele…

Nie ukrywamy, że liczymy na Państwa wsparcie. Byłoby pięknie, abyśmy mogli rozpocząć budowę jeszcze przed wakacjami. Czas, aby na działce, na którym ma powstać Dom Hospicyjny zaczęło się dziać…

Z góry dziękujemy za każdy gest dobroci!

Fundacja Z serca dla serca
ul. św. Jana Pawła II 7
37-415 Kępie Zaleszańskie

BANK BGŻ
09 2030 0045 1110 0000 0322 0440

 


Wpłać