Mamy coś dla firm! Pomagasz + zwiększasz sprzedaż

27 września 2019 | admin

< Powrót

Jeśli masz firmę, to warto poświęcić chwilkę na to, co chcemy przekazać. Jeśli nie, warto o tym powiedzieć znajomemu przedsiębiorcy lub udostępnić ten wpis.

Portal kampaniespoleczne.pl pisze, że sprzedaż wiązana czyli marketing zaangażowany społecznie, ang. CRM został po raz pierwszy użyty na początku lat 80tych w USA na określenie akcji prowadzonej przez American Express. Przy każdym użyciu karty AE firma wpłacała 1 centa na projekt odnowy Statui Wolności. W trakcie akcji odnotowano 28% wzrost liczby transakcji za pomocą karty i 17% wzrost liczby użytkowników- to jeden z dowodów
na skuteczność tego narzędzia dla firm.

W Europie pojęcie to zostało spopularyzowane w 1995 roku przez brytyjską organizację Business in the Community. Pierwszą tego typu akcją w Polsce była najprawdopodobniej przeprowadzona przez firmę Goplana, która część zysku ze sprzedaży czekolad przekazywała na Centrum Zdrowia Dziecka.

W związku z tym stwierdziliśmy, że warto, aby podobną propozycję dla firm przedstawiła Fundacja „Z Serca Dla Serca”.

Zachęcam do zapoznania się z ofertą dzielenia się częścią zysku swojej firmy w zamian za możliwość umieszczenia na swoim produkcie naklejki z informacją: „Kupując ten produkt, wspierasz Hospicjum dla dzieci”.

Tu można zapoznać się ze szczegółami i zaangażować się:

www.bit.ly/wspolpracazfundacja

Czekamy na kontakt, aby rozpocząć kolejne kroki.
Cały dochód przeznaczamy oczywiście na budowę Hospicyjnego Domu Aniołków.

KONTAKT:
tel. 509 38 48 58
m.osiej@sellmark.com.pl


Wpłać