Warning: "continue 2" targeting switch is equivalent to "break 2". Did you mean to use "continue 3"? in /home/daoknmtvra/domains/zsercadlaserca.org/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2858

Warning: "continue 2" targeting switch is equivalent to "break 2". Did you mean to use "continue 3"? in /home/daoknmtvra/domains/zsercadlaserca.org/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2862
O NAS – Z Serca Dla Serca

O NAS

„Kiedyś doświadczyłem czym są ostatnie dni w życiu człowieka. Odwiedzałem moją babcię Urszulę podczas jej pobytu w hospicjum.
Pracowałem w Domu Dziecka i dotknąłem tragedii samotnych dzieci. Widziałem również uśmiechnięte buzie, ich radość, kiedy ktoś bezinteresownie poświęcał im uwagę i swój czas. Dziś proszę o pomoc dla nich. Wierzę, że nie jesteś tu przypadkiem – masz w sobie gigantyczną moc pomagania. Chcę, abyśmy wspólnymi siłami pomogli dzieciom, którym zostało niewiele czasu… pragnę, abyśmy zbudowali dla nich Dom Hospicyjny.
Dziś proszę Cię – pomóż mi.”
 
Założyciel i Prezes Fundacji

Fundacja Z Serca Dla Serca

powstała w 2013 roku i powołał ją Karol Czernecki – wieloletni działacz społeczny, pielęgniarz, którego doświadczenie choroby nowotworowej w rodzinie spowodowało chęć pomocy innym pacjentom.

Głównym celem Fundacji jest budowa Hospicyjnego Domu Aniołków dla dzieci, zmagających się z chorobą nowotworową z terenu województwa podkarpackiego, świętokrzyskiego i lubelskiego.

Dlaczego budujemy hospicjum dla dzieci?

Na styku 3 województw: podkarpackiego, świętokrzyskiego i lubelskiego, jest wielka luka na mapie hospicjów. Mali pacjenci przebywają w placówkach oddalonych o ponad 100 km od ich domów. Rodzice często tracą kilka godzin na dojazdy do swoich Aniołków, a przecież mogliby ten czas spędzać ze swoimi dziećmi. Chcemy to zmienić i wybudować hospicjum bliżej ich domów.

https://zsercadlaserca.org/wp-content/uploads/2020/06/logo145.png

ZESPÓŁ FUNDACJI

DOKUMENTY FUNDACJI:

SPRAWOZDANIA Z DZIAŁALNOŚCI FUNDACJI:

POTRZEBUJĘ POMOCY! CHCĘ PROSIĆ O WSPARCIE.

Skin Color
Layout Options
Layout patterns
Boxed layout images
header topbar
header color
header position