Pomagam regularnie

Dołącz do naszych Przyjaciół i wspieraj regularnie nasze działania!

Dołącz do Przyjaciół naszej Fundacji i wspieraj regularnie nasze działania!

Każdego dnia otrzymujemy prośby o pomoc i wsparcie. Niestety ze względu na ograniczone środki finansowe, nie jesteśmy zaspokoić wielu potrzeb. Często realizujemy te najbardziej zbliżone do naszej działalności.

W drugiej połowie roku planujemy rozpocząć prace ziemne i wylać fundamenty pod Hospicyjny Dom Aniołków w Zaleszanach. Aby ten etap prac oraz wszystkie kolejne niezbędne do otwarcia hospicjum dla dzieci mogły być wykonane, niezbędne jest wsparcie wyjątkowych ludzi, którzy co miesiąc będą wspierać działalność Fundacji oraz naszą budowę.

Ośmielam się prosić Cię o ten hojny gest, ponieważ wierzę, że chcesz podarować małym pacjentom ulgę, a ich rodzinom możliwość bycia blisko swoich dzieci.

Poniżej przeprowadzam Cię krok po kroku przez krótki proces ustawiania stałego zlecenia:

Krok 1.

Zaloguj się na swoje konto bankowe i wybierz opcję ustawiania stałego zlecenia.

Krok 2.

Wpisz dane:

Fundacja Z Serca Dla Serca
ul. Jana Pawła II 7; 37-415 Kępie Zaleszańskie

Nr konta:
78 1140 2004 0000 3102 7960 3350

Tytuł wpłaty:
Darowizna na cele statutowe

Krok 3.

Wybierz kwotę, jaką uznasz za stosowną oraz rytm automatycznych przelewów co miesiąc. Zatwierdź.

 

Te trzy proste kroki niosą ze sobą coś wyjątkowego. Niezwykle zbliżają nas do celu, jakim jest Hospicyjny Dom Aniołków. Twoje regularne wsparcie jest wyrazem wiary w sens naszej pracy oraz nadziei dla chorych dzieci.

Jednocześnie będziemy mogli zwiększyć nasze wsparcie udzielane tym, którzy zmagają się ze swoją chorobą.

Za każdy dar serca najuprzejmiej dziękujemy. Wiemy, że słowa nie wyrażą naszej ogromnej wdzięczności i nie spłacą mojego długu wobec Ciebie. Dlatego też zapewniam o ciepłych myślach, modlitwie i wszelkim dobru, które w ramach naszej wdzięczności możesz się spodziewać.