Moja szkoła pomaga
Zgłoś Szkołę

Razem dajmy piękny przykład
dzieciom i młodzieży

 

Kilka lat temu po raz pierwszy zorganizowaliśmy ogólnopolską akcję charytatywną pod nazwą Zbudujmy dzieciom Dom na rzecz budowy Domu Hospicyjnego dla dzieci chorych na nowotwory w Zaleszanach. Tym razem chcemy Państwa zaprosić do zaangażowania się w jej kolejną edycję.

Każdego roku w zbiórkę prowadzoną przez Fundację Z Serca Dla Serca angażuje się kilkaset szkół w całej Polsce.Pragniemy zaprosić do udziału także Państwa Szkołę. To dla mnie i wszystkich zaangażowanych w budowę Domu Hospicyjnego bardzo ważne, że razem możemy dać dzieciom i młodzieży przykład społecznego zaangażowania, a zarazem budować wielkie i piękne dzieło dla dzieci chorych na raka.

Zapraszamy do zgłaszania się poprzez formularz obok.

Po Państwa zgłoszeniu, wyślemy na nazwisko opiekuna wpisanego w formularzu, pakiet do przeprowadzenia zbiórki. Będą to: puszki, banderole, identyfikatory, smycze, naklejki, ulotki, dokumenty zwrotne
Materiały są darmowe i wysyłane w foliopakach firmą kurierską.

Termin przeprowadzenia zbiórki wybierają Państwa sami.  Nie ma dla nas znaczenia, czy zbiórka w Szkole trwa jeden dzień, tydzień czy miesiąc. Sami mogą Państwo wybrać najlepszy czas. Jako Fundacja dopełniliśmy obowiązku zgłoszenia zbiórki publicznej – zbiórka jest oznaczona na czas nieokreślony.

Dowolność dotyczy również formy przeprowadzenia zbiórki: może to być zbiórka prowadzona przez uczniów-wolontariuszy chodzących od klasy do klasy, mogą to być charytatywne szkolne kiermasze, koncerty, dyskoteki, aukcje wewnątrz szkolne – forma jest dowolna i zależy jedynie od inwencji twórczej społeczności szkolnej.

Bliższych informacji udziela:
Marcin Stefanik – Koordynator ds. zbiórek
e-mail: marcin@domnaiolkow.pl
tel (+48) 534 000 037

Nie czekaj i zgłoś swoją szkołę – wypełniając formularz!

Twoja Szkoła pomaga - Formularz

Zgoda

13 + 10 =